Home > Contact

Contact

 Algemeen Telefoonnummer/emailadres    0356421204  info@viavandalen.nl
 Calamiteitentelefoon 24/7    0628837663  
       
 Algemeen Directeur  Erwin van Dalen   0651285796   e.vandalen@viavandalen.nl
 Financieel Directeur  Desire van der Graaf   0610654206  dvg@viavandalen.nl
       
 KAM coordinator  Kleis Visser  0356421204  k.visser@viavandalen.nl
       
 Planning/Werkvoorbereiding  Pieter Nagel  0628837663  p.nagel@viavandalen.nl
 TVM Adviseur  Pieter Nagel  0628837663  p.nagel@viavandalen.nl
       
 Beheersysteem Adviseur  Ralph Sevenstern  0356421204  r.sevenstern@viavandalen.nl
 Verkeerskundig Adviseur  Andre van Nieuwenhuijzen    0651314824  andre@viavandalen.nl
 Verkeerskundig Product Adviseur  Rob Pichler  0623365079  r.pichler@vvd.nl
 Verkoopadviseur  Desire van der Graaf   0610654206  dvg@viavandalen.nl
       
 Inkoop  Jeffrey de Visser  0356421204  j.devisser@viavandalen.nl
       
 Controller  Kleis Visser  0641619792      k.visser@viavandalen.nl
 Administratie  Marion Haveman-Toes  0356421204  m.haveman@viavandalen.nl
       
 P&O  Kleis Visser  0356421204  k.visser@viavandalen.nl

Voor vragen, opmerkingen en advies zijn wij te allen tijde bereikbaar!

Buiten kantooruren wordt u automatisch doorgeschakeld naar onze calamiteitendienst, waardoor wij u 24 uur per dag te woord kunnen staan.

  • Via van Dalen B.V.
  • Trapgans 7
  • 1244 RL  ANKEVEEN

Offerte aanvragen kunt u mailen naar info@viavandalen.nl

Van hieruit worden ze naar de juiste adviseur gestuurd die zo spoedig mogelijk contact met u zal opnemen.