Home > Contact > Contact

Contact

Voor vragen, opmerkingen en advies zijn wij te allen tijde bereikbaar!

Buiten kantooruren wordt u automatisch doorgeschakeld naar onze projectmanager op telefoonnummer 0683697695.

Offerte aanvragen kunt u mailen naar info@viavandalen.nl of rechtstreeks naar de betreffende adviseur mailen.
Vanuit info@viavandalen.nl wordt uw email naar de juiste adviseur gestuurd die zo spoedig mogelijk contact met u opneemt.

  • Via van Dalen B.V.
  • Bramenberg 22
  • 3755 BZ Eemnes
  • Algemeen Telefoonnummer: 035-6421204

 

 Algemeen Telefoonnummer/emailadres    0356421204  info@viavandalen.nl
 Calamiteitentelefoon 24/7  Piketdienst  0683697695  
       
  Directie:      
 Algemeen Directeur  Desiré van der Graaf  0356421204   dvg@viavandalen.nl
       
       
  Management:      
 Controller  Kleis Visser  0356421204     k.visser@viavandalen.nl
 KAM coordinator  Kleis Visser  0356421204  k.visser@viavandalen.nl
 Personeel & Organisatie  Miriam Sterk  0356421204  m.sterk@viavandalen.nl
 Projectmanager  Diana de Jong  0683697696  d.dejong@viavandalen.nl
 Boekhouder en Projectadministrateur  Marian Wildenburg  0356421204  m.wildenburg@viavandalen.nl
       
  Adviseurs:      
 TVM Adviseur  Pieter Nagel  0628837663  p.nagel@viavandalen.nl
 GIS/GEO Adviseur  Ralph Sevenstern  0356421204  r.sevenstern@ergis.nl

 Product Adviseur

 Gerbert Stomphorst  0657420801  g.stomphorst@viavandalen.nl
 Verkeerskundig Adviseur  Monique Schadé  0613449582  m.schade@viavandalen.nl
 Schoolzone Adviseur  Rob Pichler  0623365079  r.pichler@viavandalen.nl

 

     

 Bedrijfsbureau:

     
 Projectmanager  Diana de Jong  0683697695  d.dejong@viavandalen.nl
 Inkoop  Diana de Jong  0683697695  inkoop@viavandalen.nl
 Planning/Werkvoorbereiding       Diana de Jong  0683697695  g.stomphorst@viavandalen.nl
 Calculatie  Pieter Nagel / Rien Rasink  0628837663  p.nagel@viavandalen.nl/ r.rasink@viavandalen.nl
 Projectcoordinator  Rien Rasink  0657768541

 r.rasink@viavandalen.nl

       
 Administratie:      
 Boekhouder en Projectadministrateur  Marian Wildenburg  0356421204  administratie@viavandalen.nl
       
  Verkoop:      
 Accountmanager  Pieter Nagel  0628837663  p.nagel@viavandalen.nl
 Accountmanager  Gerbert Stomphorst  0657420801  g.stomphorst@viavandalen.nl
 Accountmanager  Frank van der Kraats  0611731100  f.vanderkraats@viavandalen.nl
 Accountmanager  Rob Pichler  0623365079  r.pichler@viavandalen.nl

Bekijk hier onze bedrijfsfilm!